Duben 2013

Tohle je přítelkyně svalovce ze Stmívání: Podívejte se, jak na pláži vystavovala svou anorektickou figuru!

24. dubna 2013 v 16:30 | Josette Vigée-Lebrun |  Kellan Lutz
Sharni Vinson je na kost vyhublá.
Sharni Vinson je na kost vyhublá.
Fanynky fešáků s pořádnými tesáky ze ságy Stmívání mají určitě pod drobnohledem všechny partnerky svých idolů. Jedním z nich je i Kellan Lutz (28), který si ve snímku zahrál upíra Emmetta Cullena.
Jeho partnerkou je herečka Sharni Vinson (29), se kterou už přes rok randí.
Paparazzi ji nafotili na pláži v Austrálii, jak se prochází v bikinách a vystavuje až příliš vyhublé tělo. Že by z ní Kellan vysál všechnu krev?Sharni Vinson
Sharni Vinson
Sharni Vinson a Kellan Lutz
Sharni Vinson a Kellan Lutz

Top nenáviděné celebrity Hollywoodu: Vyhrála Gwyneth Paltrow

24. dubna 2013 v 14:17 | Josette Vigée-Lebrun |  Kristen Stewart
Ti Amíci jsou blbci!

Čtyřicetiletá hollywoodská herečka překvapivě trumfla dokonce i Kristen Stewart. Nepříliš oblíbená hvězda Twilight ságy nakonec skončila těsně za ní.


Gwyneth se domnívá, že důvodem tohoto "úspěchu" je její pověst člověka, který občas až přehnaně propaguje zdravý životní styl. V této souvislosti můžeme připomenout například rozporuplné reakce, které vyvolala Gwynethina kuchařka All Good: Delicious, Easy Recipes That Will Make You Look Good And Feel Great.
Kristen Stewart
Popularita Kristen Stewart pro změnu prudce klesla poté, co vyšel najevo její milenecký poměr s režisérem Rupertem Sandersem. Připomeňme, že Rupertova manželka následně požádala o rozvod a z Kristenina románku pochopitelně nebyl nijak nadšený ani její přítel Robert Pattinson.
Jennifer Lopez
Třetí místo v žebříčku nejnenáviděnějších celebrit patří Jennifer Lopez. Na čtvrtém místě se umístil známý sukničkář John Mayer, který se nedávno rozešel s Katy Perry.
John Mayer
V Top 20 se nečekaně objevil i Justin Bieber a Kim Kardashian. Skutečně šokující je ovšem skutečnost, že zatímco humanitární aktivistka Angelina Jolie skončila na patnáctém místě, známý násilník Chris Brown byl až dvacátý.

Kristen Stewart potvrzena ve filmu Sněhurka a lovec 2, který se jí stal osudným

18. dubna 2013 v 18:56 | Josette Vigée-Lebrun |  Kristen Stewart
My source: tu
Dosud nebylo vůbec jasné, zda se herečka zúčastní i dalšího pokračování filmu Sněhurka a lovec a to zejména z osobních důvodů.
Mám ho!!!

12. dubna 2013 v 18:14 | Josette Vigée-Lebrun |  moje kecy...

Já ho našla!!!

Do prdele (sorry, že nadávam, ale já su ta happy, že nadávat musim)!!
Před skoro 2 leta jsem sem dala video k filmu, kterej nikde nešel stáhnout, ale nyní už ho stahuku z ulozto.cz, zadejte si Legenda o Johnym Lingovi.avi a ste tam!


Rory z Gilmorových děvčat adeptkou na hlavní roli erotického románu!

8. dubna 2013 v 15:31 | Josette Vigée-Lebrun
Jo! Na tuhle zprávu jsem čekala!!!Ale to s Mattem mě žere, čtěte dál dovíte se proč. Ian má o roli Greye zájem! Ian Somerhalder!!!

Na stříbrném plátně se v dohledné době objeví filmová adaptace erotického románu Padesát odstínů šedi. Nyní se objevili noví adepti na hlavní role.