Květen 2013

Kristen a Robert: Hvězdy Twilight ságy si dali opět pauzu

20. května 2013 v 20:32 | Josette Vigée-Lebrun |  páry

Vztah slavného hollywoodského páru ze všeho nejvíc připomíná telenovelu. Momentálně můžeme sledovat epizodu nazvanou "rozchod č. 352".

Kristen Stewart a Robert Pattinson za sebou mají bouřlivý rok, během kterého se několikrát rozešli a následně znovu dali dohromady. Evidentně jim to ale nestačilo, protože podle dostupných informací se svůj vztah opět rozhodli přerušit. Robertovi se prý stále ještě nepodařilo vyrovnat s tím, že ho jeho láska před časem podvedla se ženatým režisérem Rupertem Sandersem.
Ještě na nedávném Coachella Festivalu se přitom oba milenci vodili za ruce a vypadali navýsost spokojeně. Nedlouho poté to však mezi nimi zase začalo skřípat. Jak upozornil magazín People, Robert se například rozhodl oslavit své 27. narozeniny s partičkou kamarádů a Kristen dal košem.
"Měli velké problémy a i když hodně bojovali, nakonec se rozhodli, že si od sebe na nějaký čas odpočinou," uvedl nejmenovaný zdroj.
Připomeňme, že Kristen a Rob spolu začali chodit před čtyřmi roky. Seznámili se během natáčení filmové série Twilight, ve které si Robert zahrál Edwarda Cullena, zatímco Kristen ztvárnila postavu Belly Swan.

Můj názor: Už jsou s tim trapný! Kristen mám ráda, je skvělá herečka, ale v osobnim životě je (s prominutím) úplně vymaštěná! Já bejt jí pošlu Roberta do háje! Vždyť na tý fotce vypadá jak bezdomovec. Co se jí na něm může líbit?! Asi vim co, maj spolu divoký sexuální hrátky, komu by se tohle nelíbilo, že?

Víme, kdo bude Anastasia Steele ve filmu Padesát odstínů šedi!

7. května 2013 v 14:49 | Josette Vigée-Lebrun |  Fifty Shades of Grey/Padesát odstínů šedi

Zdroj:http
Řekněte mi někdo, že je to vtip!
Na film Padesát odstínů šedi si musíme ještě chvilku počkat, ale na oznámení jména, které si zahraje hlavní hrdinku, už čekat nemusíme. Bude to Hermiona!

Okouzlující Anastasia Steele

Roli hlavní hrdinky v připravovaném filmu Padesát odstínů šedi si zahraje Emma Watson, která se bude muset poprat se svojí filmovou minulostí v podobě Hermiony z Harryho Pottera. Není pochyb, že je Emma Watson kvalitní herečka, to ostatně dokázala třeba i ve filmu Charlieho malá tajemství. Jak ale zvládne zahrát studentku Anastasii Steele, tak to je ve hvězdách!
Víme, kdo bude Anastasia Steele ve filmu Padesát odstínů šedi!

Nejlépe oblékanou ženou světa se stala Kristen Stewart!

2. května 2013 v 20:10 | Josette Vigée-Lebrun |  Kristen Stewart
Časopis Glamour jako každoročně vyhlásil padesát nejlépe oblékaných žen. Můžete si prohlédnout prvních deset z nich v čele s Kristen Stewart, která se na první příčce umístila i minulý rok.